نحوه سفارش محصولات
 • نحوه سفارش محصولات

نحوه خريد:

 1. براي خريد به صورت آنلاين، ابتدا بايد عضو وب سايت انتشارات پوران پژوهش باشيد. در مرحله اول بايد يک پست الکترونيکي معتبر و يک کلمه عبور را وارد كنيد. پس از اينکه مشخصات خود را وارد کرديد، پنل کاربری شما نشان داده خواهد شد که باید سایر اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید.
 2. از اين پس مي‌توانيد با نام کاربري و کلمه‌ي عبور مورد نظر خود به سيستم خريد کتاب انتشارات پوران پژوهش وارد شويد.
 3. پس از ورود به سيستم، مي‌توانيد به سبد خريد خود کتاب اضافه کنيد .
 4. با کليک کردن بر روي دکمه " سفارش و خريد" مي‌توانيد سفارش خود را ثبت كنيد.
 5. در مرحله "سفارش و خريد" در صورت کامل نبودن مشخصات تکمیلی از شما آدرس , آدرس محل تحويل ، نحوه پرداخت و نحوه ارسال پرسيده مي شود. در آخر هم فاکتور شما به همراه کليه اطلاعات در اختيار شما قرار خواهد گرفت.

نحوه پرداخت:

 • پرداخت اينترنتي از طريق کارتهاي عضو شتاب ساير بانکها با امکانات پرداخت اينترنتي به وسيله بانک سامان.
نحوه پرداخت اينترنتي:
 1. دارندگان كارتهاي شتاب ( كليه كارتهاي مورد تاييد بانك مركزي جمهوري اسلامي ) مي توانند با مراجعه به اين سايت مبالغ مورد نظر خود را به حساب فروشگاه الکترونيک پوران پژوهش واريز نمايند.
 2. نحوه ارسال:
  • پست پيشتاز
  • پست سفارشي( بصورت رایگان)

سوالات متداول:

 • زمان تحويل محصولات در تهران چقدر است؟ در صورت ارسال توسط پيک، با هماهنگی متقابل در روزهاي کاري و در صورت ارسال توسط پست، معمولا بين 1 تا 3 روز کاري
 • زمان تحويل محصولات در شهرستان چقدر است؟ زمان تحويل محصولات در شهرستان بسته به نوع سفارش و مسافت بين 1 تا 6 روز کاري است .
 • در صورتي که در زمان تعيين شده سفارش تحويل داده نشد، چه بايد کرد؟ لازم است در اولين فرصت با دفتر اداري از طريق تلفن يا پست الکترونيک تماس گرفته شود .
 • از چه نوع کارت‌هايي مي‌توان براي پرداخت اينترنتي استفاده کرد؟ کليه کارت‌هاي عضو شبکه شتاب که قابليت خريد اينترنتي داشته باشند، قابل استفاده هستند. براي اطمينان از وجود اين قابليت در کارت مورد نظر يا لزوم فعال کردن آن، مي‌توانيد به سايت بانک صادر کننده يا يکي از شعب همان بانک مراجعه نماييد.
داده پرداز پویای شریف طراحی و پشتیبانی توسط: داده پرداز
© 2016 Pouran.net / All right reserved.